En Kaliteli & Uygun Fiyat Garantisi ile Endüstriyel Hizmetlerimiz

Hemen Teklif Alın

Aluminyum Cephe Sistemleri

Cephe sistemleri, binaların dış cepheleri için kullanılan giydirme ve kaplama cephe işlemlerinin genel adıdır.

Cephe giydirme ve cephe kaplama birbirinden çeşitli binalarda, binaların dış yüzeylerinin alüminyum malzemelerden oluşan çeşitli ara ve ana taşıyıcı malzemeler ile birlikte bunun yanı sıra alüminyum levha, cam, kompozit levha, ahşap, seramik, granit gibi diğer yapı malzemeleriyle dayanıklı bir hale getirilen bileşenlerin bina dış yüzeyine işlenmesiyle birlikte dış hava koşullarına karşı daha sağlam binaların elde edilmesi işlemleridir.

Dış etkilerden korumanın yanı sıra aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlama özelliğine de sahip olan cephe sistemleri kullanılacak binalar için birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

services-tabs-139154408

Cephe Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Bina dış yüzeyinin güneş ışınlarından ve çeşitli dış etkenlerin bina yüzeyinde oluşturabilecekleri zararlardan koruma sağlarlar.

İçlerinde bulunan çeşitli yapı malzemeleri sayesinde bina dış yüzeylerini koruyarak binaları yağmur, rutubet, gürültü gibi birçok olumsuz etkiden uzaklaştırırlar.

Isı ve ses yalıtımı özellikleri sayesinde binalar içerisinde enerji tasarrufu sağlarlar.

Estetik bir görünüme sahip olmaları sebebiyle yapının daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlarlar ve yapım sırasında oluşan birçok hatanın da kapatılmasına yardımcı olurlar.

Hafif yapıları sayesinde fonksiyoneldirler.

services-tabs-139154408

Cephe sistemleri genellikle cephe üzerindeki mimari estetiğin tamamlanması için kullanılsa da beraberinde getirdiği bir dizi avantaj ile birlikte sıklıkla tercih edilen bir konumdadırlar.

Estetik önemin yanı sıra ısı ve ses yalıtımı gibi birçok farklı durum için de tercih sebebi olan cephe sistemleri yüksek binaların dış yüzeylerinde kalın duvarlar örülmesi yerine ince bir cephenin oluşmasını sağlarlar.

Bu sebeple sıklıkla tercih edilen cephe sistemleri, binaların dış yüzeylerinin hem daha hoş görünmesine yardımcı olurlar hem de bina içlerinde daha fazla kullanım alanı yaratırlar.

Cephe Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Bina dış yüzeylerinde tercih sebebi olan giydirme cephelerin yapımında kullanılan malzeme çeşitliliğine bağlı olarak birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Bunlar:

Silikon Cephe Sitemleri

Doğrama Cephe Sistemleri

Panel Cephe Sistemleri

Yapısal Macun Contalama Cephe Sistemleri

Şerit Camlı Taşıyıcı Panel Giydirme Cephe Sistemleri

PVC Doğrama Sistemleri

PVC, geniş kullanım alanına sahip plastik polimerdir. Polietilen ve polipropilenden sonra dünya üzerinde en çok tercih edilen üçüncü sentetik plastik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle son yıllarda gittikçe yaygınlaşan ve inşaat sektörünün vazgeçilmezi halini alan PVC sistemleri katı ve esnek olmak üzere iki formda üretilmektedirler. PVC nin katı formu çoğunlukla boru ve tesisat malzemelerinin yapımında tercih edilmektedir. Ayrıca kapı ve pencere profillerinde sıklıkla tercih edildiği görülmektedir.

PVC sistemlerinin yumuşak formda bulunan haliyse atık su endüstrisinde kullanılan borularda, elektrik kablolarının yalıtımlarında ve daha birçok alanda kullanıma müsaittir.

Son yıllarda gelişen dünya teknolojisinde de kendine yer bulan PVC sistemleri ahşap, beton, kilin gibi birçok alanda da kullanılmaya başlanmıştır. Bunun yanı sıra çeşitli şişelerde, birçok ürün paketlerinde ve banka kartları gibi kırılmaz özelliğe sahip kartlarda da kullanılmaktadır.

services-tabs-139154408

PVC Doğrama Hakkında

Sert bir halde bulunan ve genellikle kapı, pencere, kanat gibi birçok alanda kullanımı olan ürünlerin hazırlanmasına ve bu hazırlama aşamasında kullanılan işlem panellerine PVC doğrama denilmektedir.

Su sızdırmaz özelliğe sahip olan PVC doğramaları aynı zamanda binalarda estetik bir gürünüm de oluşturmaktadır. Kolay bakım özelliği sayesinde kullananlara ek masraf çıkarmayacağı gibi kullanım süresinin uzunluğu düşünüldüğünde cep dostudur.

Kolayca çürüme ve herhangi bir ıslaklık karşısında paslanma yapmayan PVC doğramaları, güçlü yapıları sayesinde kırılma ve bükülme gibi özelliklerden de aridirler. Birçok doğa koşulu karşısında mükemmel bir dayanıklılığa sahip olan PVC doğramalarınız için Ers Yapı&Cephe Sistemleri’ne ait PVC doğrama atölyesini tercih edebilir, PVC doğramalarınızı güven içinde PVC doğrama atölyesi içerisinde yaptırabilirsiniz.

services-tabs-139154408

Müşteri istekleri doğrultusunda geniş yelpazede hizmet veren bünyemizdeki PVC doğrama atölyesi birinden farklı PVC doğrama sistemlerini sizlere sunmaktadır.

PVC doğrama atölyesi olarak sürme, katlanabilir, kemerli, tek kanatlı, cumba gibi birçok çeşidi sizlere sunuyor ve normal doğrama sistemlerine oranla daha şık ve estetik bir görünümde olan PVC doğramalarını şirketimizin PVC doğrama atölyesi içerisinde sizler için tasarlıyoruz. Aradığınız o muhteşem görüntüye Ers Yapı&Cephe Sistemleri’nin PVC doğrama atölyesi ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon, son yıllarda gittikçe büyük bir talep artışı ile karşımıza çıkan cam balkon sistemlerinden bir tanesidir. Sürgülü cam balkon uygulamalarında görülen bu talep artışı genellikle yakıt tasarrufu sebebiyledir.

Hane içerisinde yakıt tasarrufu sağlamak amacıyla tercih edilen sürgülü cam balkon sistemleri yine kullanıldıkları mekanları herhangi bir dış etki karşısında daha dayanıklı kılmak amacıyla da tercih edilmektedirler.

Kötü hava şartlarına karşı büyük bir koruma kalkanı görevini üstlenen sürgülü cam balkonlar kolay kullanımları ve sahip oldukları farklı renk seçenekleriyle hizmet vermekle birlikte renk çeşitliliğinin çokluğu sebebiyle de kullanılan alanlarda sağladıkları renk uyumlarıyla harika bir dış görüntü elde etmenize de olanak sağlarlar.

services-tabs-139154408

Birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli cam sistemlerinin kullanıldığı sürgülü cam balkonlar, kullanılan cam malzemenin özelliğine bağlı olarak ısı ve ses geçirmezlik özelliklerini aktive ederek kullanan açısından daha verimli bir işleyiş özelliğine sahip olurlar.

Kullanan memnuniyetinin yüksek olduğu sürmeli cam balkon sistemleri konforlu kullanım özelikleri ve sundukları panoramik manzaralarıyla sıklıkla tercih edilen cam balkon sistemleri arasında yer almaktadırlar.

Sundukları yüksek konfor ve doğal görünümleriyle kullanıldıkları ortamı görselliğiyle şık, kullanılan malzemeleriyle daha tasarruflu hale getirerek harika yaşam alanları oluştururlar.

Kolay kullanım özellikleriyle birlikte görsel açıdan kuvvetli oluşları da sık tercih edilme nedenlerinden olan sürgülü cam balkon sistemleri eşikli ve eşiksiz olarak iki şekilde tasarlanmaktadır.

services-tabs-139154408

Eşikli sürme cam balkon sistemleri mevcut balkon sistemlerinin muadili olmakla birlikte altında bulunan eşik dolayısıyla eşikli sürme cam balkon sistemleri olarak anılmaktadır. Eşikli sürme sistemde istenilen kadar kanat kullanılabilmekle birlikte kullanılan balkonlarda herhangi bir alan daraltması yapmamaktadır.

Eşiksiz sürme cam balkon sistemleri ise yine şu anda mevcut kullanılan cam balkon sistemlerinin muadillerinden olup altında kullanılan eşiğin yok denecek kadar az yükseklikte olması dolayısıyla bu isimle anılmaktadır. Eşiksiz sürgülü cam balkon ismiyle de anılan bu tip cam sistemleri istenilen kadar kanat bulundurabilme özelliğine sahiptirler.

Tercihlerinize uygun sürgülü cam balkon sistemleri için Ers Yapı&Cephe Sistemleri’nin örnek modellerini inceleyebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri, yazın açılabilir özelliği sebebi ve her türlü mevsim şartlarına uygunluğu sayesinde sıklıkla tercih edilen cam balkon sistemlerinden olup modern görünümleriyle birlikte adeta gönüllere hitap etmektedir.

Hanenizi ve mekanlarınızı en modern görüntülere ulaştırmayı hedefleyen katlanır cam balkon sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak kolay katlanabilir özelliğiyle her türlü mevsimin keyfini rahatlıkla çıkarabilmenize olanak sağlar.

Bilindiği üzere cam balkon sistemleri temelinde cam malzemenin alüminyum raylar sayesinde hareket ederek dış mekân balkonlarının uygun yerlerine yerleştirilmesi sonucunda oluşturulan ve katlanabilir özelliğe sahip sistemlerdir.

services-tabs-139154408

Geçmiş zamanlar düşünüldüğünde dış etkilerden korunmak amacıyla PVC malzemeler ile kapatması yapılan balkonlar, evin herhangi bir odasından farksız hale gelirken gelişen ve değişen sistemlerle birlikte meydana çıkan cam balkon sistemleriyle balkonlar daha modern ve rahatlatıcı etkisiyle insana huzur veren bir hal almıştır.

Katlanır cam balkon sistemleriyle birlikte günümüzde modern görüntüleriyle bina dış cephelerini de iyileştiren ve geçmişe nazaran günümüzde bina mimarisine zarar vermeden takılabilen balkon kapatma sistemleri oluşturulmuştur.

Çeşitli iklim şartlarına uyum sağlayan katlanabilir cam balkon sistemleri balkonlarınızın toz, gürültü, çeşitli diğer kirlilikler gibi birçok istenmeyen dış ortam şartlarından da kurtulmasına olanak sağlarlar.

services-tabs-139154408

Katlanır cam balkon sistemlerinde kullanılan “temperli” veya “lamine” camlar güvenliğiniz düşünülerek kullanılmakta olup herhangi bir kırılma durumunda etki altında kalan kişinin olası şiddetli hasarlar karşısında korunmasını amaçlamaktadır.

İstenildiği zaman açılıp kapanabilir özelliğiyle balkonlarınızı kullanışlı ve daha konforlu bir alan haline getiren katlanır cam balkon sistemleri evinizin genel mimarisine uyum sağlayarak binanızda estetik bir görüntü elde etmenize yardımcı olurlar. Kullanım kolaylıklarıyla birlikte iklim şartları her ne olursa olsun balkonlarınızın gönül rahatlığıyla kullanılabilir olmasına olanak tanırlar.

Dışarıdan balkonlarınıza oradan da hane içine kadar girebilecek haşere, polen, yaprak gibi birçok olumsuz etkiyi ortadan kaldırmanızı sağlayarak aynı zamanda üretimlerinde kullanılan ısı bariyerli profilleri sayesinde dış ile iç ortam arasında ısı yalıtımı sağlarlar.

Balkonlarınızı potansiyel oturma mekanları haline getiren cam balkon sistemleriyle siz de kendinize özgür bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Kış Bahçesi

ERS Yapı bünyesinde, kendi sevkiyatınız, imalatını ve montajını taşeron kullanmadan profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Kış bahçesi dışında, Teras Kaplama, Sürgülü Cam Balkon, Katlanır Cam Balkon ve Aluminyum Cephe Sistemleri konusunda da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ERS Yapı modern montaj teknikleri kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Hem evlerinize hem de yaşam alanlarınız için kış bahçesi, vitrinler, teras kapatma, çatı tavan camları, rüzgârlıklar, korkuluklar ve cam balkon sistemleri uygulayabilmektedir.

Soğuk kış günlerinde bahçenizin keyfini yeterince çıkaramıyor ve bu durumdan büyük üzüntü mü duyuyorsunuz? Soğuk havalarda da doğayla bütünleşen bahçe ortamından uzak kalmak istemeyenlerdenseniz sizler için tasarladığımız kış bahçesi koleksiyonlarımıza göz atabilir, tercihiniz ve istekleriniz doğrultusunda oluşturacağımız kış bahçesi tasarımları ile kendi kış bahçenizi yaratabilirsiniz. 

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın yardımıyla hayalinizdeki kış bahçesini yaratmak artık hiç de zor değil!

services-tabs-139154408

Soğuk kış günlerinde bahçenizin keyfini yeterince çıkaramıyor ve bu durumdan büyük üzüntü mü duyuyorsunuz? Soğuk havalarda da doğayla bütünleşen bahçe ortamından uzak kalmak istemeyenlerdenseniz sizler için tasarladığımız kış bahçesi koleksiyonlarımıza göz atabilir, tercihiniz ve istekleriniz doğrultusunda oluşturacağımız kış bahçesi tasarımları ile kendi kış bahçenizi yaratabilirsiniz. 

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın yardımıyla hayalinizdeki kış bahçesini yaratmak artık hiç de zor değil! 

Nelere Dikkat Edilmeli?

Kış bahçesi yapım aşamasına geçilmeden evvel kurulum yapılacak alanın korunaklı olması gerekmektedir. Açılır kapanır özelliğe sahip kapı ve pencere sistemleriyle tasarlanacak kış bahçesinin kış aylarında korunaklı, yaz aylarındaysa ferahlığa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Isı izolasyonu bu noktada büyük önem teşkil etmekte olup kış bahçesi için kullanılacak malzemelerin kalitesi de ön plana çıkmaktadır. 

Çeşitli alan kontrolleri yapılıp tasarım ve malzemeler konusunda kesin karara varıldıktan sonra bahçenize yapılmasını arzu ettiğiniz kış bahçesi için herhangi bir ruhsat gerekip gerekmediğini de kontrol etmelisiniz. 

Tüm bu kontroller ve işlemler tamamlandıktan sonra Ers Yapı & Cephe Sistemleri size hitap edecek en güzel kış bahçesini yaratmak için harekete geçecektir. 

services-tabs-139154408

Nasıl Yapılır?

Yapılan keşif gezileri neticesinde mekân zemini kış bahçesi için uygunluğa sahip değilse zemin sağlamlaştırma işlemleri yapılır sonrasında yapılacak ölçüye uygun olarak çelik konstrüksiyonla iskelet kurulumu gerçekleştirilir. Eğer çatı için tercihiniz camdan yana olduysa alüminyum malzemeyle çatıda kullanılacak cam yuvaları hazırlanır eğer kapalı bir sistem tercih ettiyseniz o halde alçıpen sistemleri ile çatı kapama işleminiz tamamlanır. 

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen cam sistemlerinden olan katlanır cam veya sürgülü camlar yerleştirilir. Etraf ve çatı kapama işlemleri tamamlandıktan sonra mekanınızın ısı dengesini sağlamak amacıyla ısı yalıtımı yapılarak kış bahçeniz sizler için hazır hale getirilir. 

Tasarım İp Uçları

Dış tasarımı bitirilen mekanınızı gönül rahatlığıyla kendi zevkinize uygun olarak döşeyebilirsiniz. Dekoratif ürünlerin büyük bir önem teşkil ettiği kış bahçesinde iç duvarlarınızı isterseniz birbirinden farklı renklere boyayabilir isterseniz duvar kâğıdı ile kaplama yapabilirsiniz. Alacağınız ufaklı büyüklü tablolarla mekanınızda harika görüntüler elde edebilirsiniz. 

Cam Teras Kaplama

Cam sistemleri sektörü içerisinde öncü firmalardan bir tanesi olan Ers Yapı & Cephe Giydirme firması olarak özellikle yaz aylarında teraslarda vakit geçirmekten son derece keyif aldığınızın farkındayız. Mevsim değişimi sebebi ile havaların ısınması neticesinde adeta evlerin gözbebeği haline gelen mekanlardan olan teraslarınız dış etkilerden uzak bir şekilde cam teras kaplama işlemi ile dört mevsim kullanabilirsiniz.

Cam teras kaplama işlemlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz firmamız kaliteli hizmet ve ürün anlayışıyla siz müşterilerimizin zevk ve bütçelerine uygun en doğru tercihi sunmak amacıyla durmaksızın çalışmaya devam etmektedir.

services-tabs-139154408

Alüminyum ve çelik konstrüksiyon malzemeleri kullanılarak yapımı sağlanan cam teras kaplama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin kalitesiyle firma olarak ön plana çıkıyor ve fiyat performans ürünleri, uzun süreli kullanıma sahip yapılarımızla müşterilerimizin cebine dost oluyoruz.

Cam teras kaplama sistemlerinin en önemli bileşeni olan camların seçiminde de yine müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenliğini gözeterek seçimlerimizi yapıyor ve yüksek kalitede sunduğumuz ince işçiliğimizle teraslarınızı güzelleştiriyoruz.

services-tabs-139154408

Cam Teras Kaplama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Klasik tarzda bulunan çatılarda ışık sorunu insanları zorlayan en önemli problemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta ve insanlar doğal olarak ışık almayan mekanları çok da tercih etmemektedirler. Ancak cam teras kaplama sistemleriyle birlikte kullanılmayan teraslarınızı evlerinizin veya mekanlarınızın en gözde merkezi haline getiriyoruz. Yapılan cam teras kaplama uygulamasıyla birlikte ışık almaya müsait hale gelen teraslarınızda dört mevsimin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Terasınızda yapacağımız cam teras kaplama sistemi ile daha havadar bir mekan haline gelecek olan teraslarınız sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel vakitlerinizde size eşlik edecek! Açılır kapanır cam uygulamaları sayesinde kışın olumsuz hava koşullarına karşı koruyucu bir kalkan olarak görev üstlenecek olan cam teras kaplamalarınız yazın sıcaklığında serinliğin terasınıza dolmasını sağlayarak sizi ferahlatacaktır.

Üretim esnasında kullandığımız kaliteli malzemelerimiz ve montaj esnasında işinde uzman ekibimiz tarafından üretilen çözüm önerileri ile birlikte evinizde veya mekanınızda muhteşem bir yer teşkil edecek olan teraslarınızla hanenize güzellik getirebilir, mekanlarınızın teras bölmesini de hizmet amacıyla kullanabilirsiniz.

Cam Ofis Bölme ( Cam Oda )

Gelişen ve değişen dünya içerisinde büyük bir öneme sahip olan firmalar yer aldıkları büyük şehirlerde kendilerine yer bulmak için binalara ihtiyaç duyarlar, binalarda çalışanların sayı çokluğu da oda ihtiyacını beraberinde getirir. Bu durumda yerden tasarruf edebilmek ve daha kolay bir oda meydana getirebilmek amacıyla cam oda (ofis cam bölme) işlemleri yapılmaktadır. 

Peki ofis içerisinde neden cam bölmeler daha çok tercih edilir? Cam, şeffaflığı sayesinde ofis içerisinde daha ferah bir görüntü vererek sizi de tüm gün içerisinde bulunmak zorunda kaldığınız şirketinizde bunaltmaz ve daha rahat bir gün geçirmenize yardımcı olur. 

services-tabs-139154408

Ofis bölmeleri arasında en çok tercih edilen modellerden olan cam oda (ofis cam bölme) işlemleri iş yerlerinizdeki mevcut metrekareyi en iyi şekilde değerlendirebilmenize olanak tanır.

Ofis içerisinde betonarme ile kaplanan odalar hem yer açısından çok fazla yer işgal ederken hem de ofis ortasında herhangi bir cama sahip olamayacağınız için sizi bunaltır.

Bu yüzden ofis içlerinde sıkça tercih edilen cam oda (ofis cam bölme) sistemleri yapılmadan evvel cam bölme işlemi uygulanacak alanın milimetrik ölçüm işlemleri yapılır ve kesilecek camın net bir ölçüsü alınmış olur.

Cam oda (ofis cam bölme) işlemlerinde kullanılan camlar ortama uygun olarak seçilerek içlerindeki koruyucu bant sayesinde herhangi bir darbe durumunda zarar vermemek amacıyla hazırlanmaktadırlar. 

services-tabs-139154408

Cam döşeme işleminden önce cam bölme için istenilen kalınlıkta kesme işlemi uygulanarak alüminyum çerçeve ile kaplaması yapılır. Eğer dışarıdan herhangi bir görüntü verilmesi istenmiyorsa cam bölme içerisine jaluzi konularak camın dışarıdan görünürlüğü engellenebilir. Hazırlanan cam bölme daha önceden işlemleri tamamlanan ofis alanına yerleştirilir ve bu sayede cam oda (ofis cam bölme) işlemleri tamamlanmış olur. 

Kullanışlı ve son derece şık bir görselliğe sahip olan cam oda (ofis cam bölme) sistemleri bulunduğunuz mekâna estetik bir görünüm kazandırarak ofisleriniz için harika bir tercih olacaktır. 

Zevkinize uygun tasarım çeşitliliğiyle hizmetinize sunulan cam oda (ofis cam bölme) sistemleri ince işçiliği ve görünümüyle mekanlarınızın havasını değiştirecek!..

İnşaat Genel Tadilat

Değişiklikler, değiştirmeler anlamına gelen tadilat kelimesi inşaat işleri için kullanıldığında mevcut yapının değiştirilmesi ve dönüştürülmesi anlamlarına gelmektedir.

İnşaat genel tadilat işlemleri binaların dış yüzeyleri ile ilgili olabildikleri gibi aynı zamanda binaların iç yüzeyleri ile de ilişkili olabilirler. Bina üzerinde yapılacak herhangi bir işlemde tadilat izni alınma zorunluluğu vardır.

Bu sebeple bina üzerinde veya içeriğinde yapılacak her türlü değişiklik proje üzerinde gösterime tabi tutularak yapılacak işlemler için gerekli onaylamanın alınması amacıyla işle ilgili mercilere iletilir. 

Genel itibariyle tamirat, yenileme, dekorasyon anlamlarında kullanılan tadilat kelimesi, iş potansiyeli açısından yedi bölüme ayrılmaktadır. 

services-tabs-139154408

Bunlardan ilki tadilat projesinin hazırlanmasıdır. Bina yüzeyinde veya iç mekanlarında yapılacak her türlü değişiklik tespit edilerek tadilat projesi hazırlanır. Hazırlanan tadilat projesi ilgili mercilere sunularak yapılacak her türlü tadilat için tadilat izni alınır. Alınan iznin ardından tadilat işlemlerine başlanır.

Öncelikle bina üzerinde yapılacak işlemlere bağlı olarak yıkım işlemleri gerçekleştirilir ve molozlar binadan atılır.

Binanın taşıyıcı sisteminde yapılması hedeflenen tadilatların işlemleri bitirilir. İşlemlerde kullanılacak malzemelerin seçimi yapılarak kullanılacak yerlerde ölçü alımları gerçekleştirilir.

İnşaat genel tadilat işlemlerinin tamamlanmasını sonrasında mobilya ve aksesuar seçimleri yapılarak yapılması hedeflenen tadilat işlemleri tamamlanmış olur. 

services-tabs-139154408

Kompleks işlemler silsilesinden oluşan inşaat genel tadilat işlemleri farklı branşlarda sorumluluk alanlarına sahip kimselerin bir arada çalışmasını zorunlu kılmaktadır.

Basit tadilatlar için bir tadilat ustası ile işlerinizi halledebilirken daha karmaşık işlemler için iç-dış mimar, şantiye elemanları, iş güvenliği uzmanları, taşeron firma elemanları, resmi mevki yetki sahipleri, elektrik-tesisat işlemlerini gerçekleştirecek ustalar, çalışan işçilerin yemek, barınma, ulaşım gibi ihtiyaçlarından doğan çalışan ihtiyacı gibi birçok hizmet kapısı açılacaktır.

Ers Yapı & Cephe Sistemleri olarak sizler için uğraşması bir hayli zor olan işlemlerinizi kolaylaştırarak inşaat genel tadilat işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyoruz.

Güven politikası rotasıyla çıktığımız hizmet yolculuğumuzda müşterilerimizin rahatlığını ve konforunu gözetiyor, birçok karmaşık işlemi kısa zamanda hallederek inşaat genel tadilat işlemlerinizi kısa zamanda tamamlıyoruz. 

Partnerlerimiz

Ücretsiz Keşif Talep Edin

Bla Bla Bla….

FIRST NAME *
LAST NAME *
EMAIL ADDRESS *
PHONE NUMBER

SUBJECT

HOW CAN WE HELP?