Büyükşehir mimarisi içinde çokça görülmeye başlanan cam balkon değişik tip ürün çeşitliliği içinde ev sahiplerine sunulan kapalı sistemlerdir. Uzun süreli kullanılacak olduğu için daha işin başında en sağlam alternatifin seçilmesini gerektiren, fakat ucuz fiyatlara ve malzemeye de fazla rağbet edilmemesinin uygun olduğu, bir çeşit dış cephe kaplama malzemesi olarak üretildiler.

Cam balkon denildiğinde eskiden akla gelen beyaz pimapen sistemleri, günümüzde oldukça etkileyici tasarımlara sahip balkon kapama sistemine dönüşmüştür. Balkonu bir yaşam alanına çeviren ve mekanın en estetik yer haline getiren bu sistemler, balkon deneyimini bir plaza deneyimine dönüştürüyor.

Tamamı cam olan ve kapalı olan balkon kapama sistemlerimiz, işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden tüm Antalya bölgesindeki mekanlara uygulanmaktadır.

Siz de bu sistemi binanıza uygulatmak, iş yerlerinizi farklılaştırmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Cam Balkonlarla İlgili Çok Sorulan Sorular

  • Balkon veya teraslarınız hangi formda olurlarsa olsunlar, düz, köşeli, oval veya yuvarlak fark etmez, katlanır cam balkon sistemleri ile kapatılarak çok daha kullanışlı hale getirilebilir.

  • Firma ile yapılan anlaşma sonucu ölçü almayla işler başlar, size özel cam paneller üretilir ve gene firma tarafından montajı yapılır. Sistemin tam olarak yerine oturması ve sorun çıkarmadan çalışması işin profesyonelliğini anlatır. Bu yüzden evinize cam balkon yaptırırken tercihiniz kalitesini kanıtlamış isimler olmalıdır. Firmamız bu alanda yılların tecrübesiyle yaratılan haklı bir güvenilirliğe sahiptir.

  • Temizliği konusunda endişelenmeye hiç gerek yoktur. Katlanabilir olduğu için rahatça normal cam gibi temizlenebilirler.

  • Balkonlarınız kapalı hale geleceği için özellikle ısınmada çok fark olduğunu göreceksiniz. Kullanılan özel temperli camların kalınlığı da 8 ile 10 milimetre arasında değişmektedir.

  • Cam seçiminde değişik renkleri deneyebilirsiniz. Balkonunuzun doğal manzarası kapanmayacaktır, fakat şeffaf renkler her zaman tercih edilir. Yeşil, mavi, füme ve bronz beğenilen diğer renk çeşitleridir.

Firmamız ERS Yapı ve Cephe Sistemleri olarak katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.

Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.