Küpeşte kelimesi akla hemen denizciliği getirir ve tekne güvertesinde yukarıda kalan bölümleri anlatır. Örneğin Titanik filminde sevgililer küpeşteye dayanıp denizi seyrettiler. Yapı sektöründe küpeşte ise korkuluk anlamındadır ve başta merdivenler olmak üzere balkonlarda, havuz kenarlarında, stadyumlarda, alışveriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlardaki yürüme yollarının kenarlarında çokça görülen bariyerleri tanımlamak için kullanılır.

Küpeşte Sistemleri Güvenlik Önlemleri Alınız.

Korkuluk düşmelere karşı alınan sağlam bir güvenlik önlemidir. Alüminyum ise hafif ve kullanışlı bir malzeme olduğu, paslanmadığı ve bakım istemediği için yapı sektöründe ve korkuluk yapımında çok kullanılan bir metaldir. Ayrıca diğer bütün muadillerinden çok daha hesaplıdır.

İnşaat sektörü içinde yıllardır hizmet veren firmamız ERS Yapı ve Cephe Sistemleri güvencesinde yapılan ve satışa sunulan alüminyum korkuluklar ile binaları ve yaşam alanlarınızı güvenceye alabilirsiniz.

Küpeşte sistemleri

Özellikle işyerlerinde tamamen açık olan alanları güvenlik ya da estetik güzellik sebebiyle yarı açık hale getirebilmek için Alanya küpeşte sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca bu sistemler yoğun rüzgârlı yerlerde rüzgârı önlemek amacıyla balkonlarda, kış bahçelerinde ve havuzlarda tercih edilmektedir. Küpeşte sistemlerinin hareketli ve hareketsiz çeşitleri vardır. Dilediğiniz çeşidi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilmek, geniş renk yelpazesinden yararlanabilmek isterseniz ers-yapi.com ziyaret edebilir ve Firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

ERS Yapı ve Cephe Sistemleri sizlere uygun fiyatlı hizmetlerini sunar ve sizlerin isteklerine göre en kısa sürede kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmetini tamamlar.

Bu nedenle ERS Yapı şirketine ve ekibine güvenebilir, Alanya küpeşte sistemleri hizmetinden yararlanabilirsiniz