Kış bahçeleri bile bu camlarla yaratılabiliyor

Dünyada insanın kendi evi kadar rahat ettiği başka bir mekan yoktur. Örneğin ılık bahar akşamlarında yapılan balkon sohbetlerini yılın her mevsimi sürdürmek istemez misiniz? Bu konforu sağlayan katlanır cam balkon sistemleri evlerimizde yıllardır çok daha rahat edilmesini sağlıyor. Hatta en özel kış bahçeleri bile bu camlarla yaratılabiliyor.

Darbelere ve ısıya karşı normal olanlardan daha dayanıklı camlara ihtiyaç duyulduğunda endüstriyel üretim içinde elde edilen sonuç güvenli cam, yani temperli cam diye bilinen ürün çeşidi olmuştur. Özel fırınlama ve soğutma yöntemleriyle direnci artırılan bu cam çeşidi, araba camlarından başka katlanır cam sistemleri olarak balkonların kapatılmasında, bahçe düzenlemeleri içinde geçen kış bahçelerinin yapımında ve terasların camlı mekan haline dönüştürülmesinde kullanılmaktadır.

Hatta işyerlerinde, otellerde ve kafelerde salonların birbirlerinden ayrılmasını sağlamak için katlanabilir cam sistemleri kullanmak dekoratif bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Değişik Renk Seçenekleri

Birbiri üzerine toplanabilen cam paneller ince raylar üzerinde hareket edecek şekilde, alınan ölçülere göre üretici firma tarafından imal edilirler ve sonrasında balkon veya teras gibi yerlere montajı yapılır. Böylece istendiğinde açık, istendiğinde kapalı olarak kullanılacak artı bir yaşam alanı daha yaratılacaktır.

Balkonlarınız özellikle dışarıdan bakıldığında çok daha şık ve modern bir görüntüye kavuşmuş olur. Ayrıca değişik renkte cam seçme imkanı vardır. Sürmeli cam balkon olarak bilinse de katlanır cam balkon ifadesi ürünü çok daha iyi tanımlamaktadır. Cam filmi uygulamasıyla daha farklı alternatifleri de yaratmanız söz konusu olacaktır.

Firmamız ERS Yapı ve Cephe Sistemleri olarak katlanır cam balkon sistemleri işinde kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla, özenli işçiliğiyle yıllardır bir numaradır.

Siz de Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız hemen teklif alabilirsiniz.