Sizler için doğa dostu ve yaşanılabilir bir çevre yaratıyoruz.

İLETİŞİM

Ers Yapı & Cephe Sistemleri 15 yıldır birbirinden farklı alanlarda hizmet vermektedir.

Güçlü hizmet politikası ve kaliteli hizmet anlayışıyla daima ön planda olmayı sürdürerek lider bir firma haline gelmiş olan Ers Yapı & Cephe Sistemleri olarak insana ve doğaya saygılı projelerimiz ile isteğinize uygun yeni yaşam alanları üretmek için yıllardır çaba sarf ediyoruz.

Üstün teknoloji sistemlerinden yararlanarak doğru lokasyonlar ve doğru zamanlama ile imza attığımız birbirinden çeşitli projelerimizle birlikte kaliteyi evlerinize ve tercih edeceğiniz mekânlarınıza getiriyoruz.

Misyonumuz

Ers Yapı & Cephe Sistemleri çevreye saygılı, bireyin dış dünya ile bağlantısını koparmadan aynı zamanda doğayı tüm varlığıyla hissedebileceği tasarımları ile birlikte, kullanılan tasarımın içeriğine teknolojiyi de göz ardı etmeden dahil etmekte ve bu sayede modern ve estetik görünümlü tasarımlar ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Yapı sektöründe öncü firma olan Ers Yapı & Cephe Sistemleri müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılamayı kendine hedef bilmiş kurumsal bir şirkettir.

Hizmet kalitesinin ön planda tutulduğu ve özverili çalışan grupları ile müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarına devam eden şirketimiz, kaliteli ve güvenilir yaşam alanları sunma arzusu doğrultusunda ulusal ve uluslararası piyasalarda tercih edilen bir numaralı şirket haline gelmeyi hedeflemektedir.

Müşteri beklentileri doğrultusunda hizmet yelpazesini genişleten firmamız tasarladığı biribirnden farklı yenilikçi ürünleri ile insanoğlunun geçmişten bugüne kadar uzanan barınma ihtiyacına “tasarım” unsurunu da dahil etmiştir.

Farklı alanlarda görev yapan ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hareket eden ekip arkadaşlarımız her daim sizlerin memnuniyetini gözeten hizmet politikası ile isteklerinizi gerçekleştirmeye daima hazır bir halde beklemektedirler.

Ers Yapı & Cephe Sistemleri olarak 15 yıllık tecrübenin getirdiği güven ve ekip arkadaşlarımızın özverilerinden aldığımız güç ile devam ettiğimiz yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için durmadan çalışıyoruz. Mimarlarımızdan tutun da taşeron elemanlarımıza kadar canla başla hizmet veren ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten büyük haz duyan Ers Yapı & Cephe Sistemleri firmamızla birlikte hayatlarınıza dokunuyor, sizler için doğa dostu ve yaşanılabilir bir çevre yaratıyoruz.

Ekibimiz

Ersin Durduhanoğlu
Ersin DurduhanoğluGenel Müdür
Ümran Durduhanoğlu
Ümran DurduhanoğluFinans Müdürü
Nevzat Durduhanoğlu
Nevzat DurduhanoğluProje Koordinatörü

Modern Yaşam ve Modern Yapılar

Kaliteli hizmet politikası ve doğa dostu hizmet anlayışıyla Ers Yapı & Cephe Sistemleri olarak seçkin projelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Projelerimize Göz Atınız

TÜM PROJELERİ GÖRÜNTÜLE